110. Festmény aukció Műtárgy és Szőnyeg BÁV MŰVÉSZET ÁRVERÉS AUKCIÓ PROSPEKTUS
Calaméo - BÁV Aukciósház
Calaméo - BÁV Aukciósház
15 év után újra kortárs aukció a BÁV-nál - ProfitLine.hu
80. Művészeti aukció - BÁV
BÁV ART Auction House (@bavartauctionhouse) • Instagram photos and videos
BÁV aukción vásárolt, Herman Lipót olajfestmény! Fürdőzök, olaj/vászon! Jelzett: Herman Lipót - Festmény | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
BÁV: 66. ékszer és 112. festmény aukció 2003. december | antikvár | bookline
Szirtes János Budapest 1954- Balerinák
BÁV Rt. Festmény Aukciós Index 1991-1994 - Vatera.hu
79. Művészeti Aukció
65 millió forint: Ilyen magas árról még sosem indult festmény a BÁV-nál - Helló Sajtó!
BÁV ART Aukciósház és Galéria | axioart.com
BÁV Rt. 47. Ékszer és 102. festmény aukció (BÁV Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt., 1998) - antikvarium.hu